Seminarium: Materiały różnoimienne – technologiczne możliwości spajania

czas czytania: 3min
seminarium pt. Materiały różnoimienne – technologiczne możliwości spajania

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium pt.
Materiały różnoimienne – technologiczne możliwości spajania,
które odbędzie się w dniu 14 listopada 2023 r.,
w formule hybrydowej (stacjonarnie i ON-LINE).

 

  • Program
  • karta zgłoszenia
  • Cena:
    • stacjonarnie: 360 zł brutto
    • on-line: 300 zł brutto
  • Termin nadesłania zgłoszenia: 7 listopada 2023 r. 
  • Seminarium w formule hybrydowej, początek spotkania o godz. 10:00

Wydarzenie zostanie poświęcone problematyce doboru technologii spajania do łączenia różnych materiałów. Różnoimienne złącza stanowią bowiem niejednokrotnie wyzwanie nie tylko pod względem poprawnego wykonawstwa, ale także wytrzymałości w toku eksploatacji spajanego wyrobu.

Podczas seminarium specjaliści Centrum Spawalnictwa Łukasiewicz – Górnośląskiego Instytutu Technologicznego zaprezentują możliwości zastosowania nowoczesnych technologii wykorzystujących wiązkę elektronów, zgrzewanie metodą FSW oraz klejenie do spajania materiałów różnoimiennych. Przedstawione zostaną również metody badania złączy różnoimiennych na zginanie.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie i przesłanie na adres e-mail: marketing@git.lukasiewicz.gov.pl załączonej karty zgłoszenia do dnia 7 listopada 2023 r. Kilka dni przed seminarium każdy uczestnik, który wybrał formę ON-LINE, otrzyma link do strony wydarzenia na adres e-mail podany w karcie zgłoszenia. Na podstawie rzeczywistych logowań będziemy wystawiać zaświadczenia o udziale w webinarium. Zaświadczenia wyślemy każdemu uczestnikowi listem poleconym.

Mamy nadzieję, że udział w seminarium z zakresu spajania różnych materiałów stosowanych w produkcji wzbogaci Państwa wiedzę w bieżącej działalności przemysłowej, a możliwość udziału stacjonarnego bądź zdalnego zachęci Państwa do licznego i aktywnego uczestnictwa.

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds