Dział Prototypów i Urządzeń Specjalnych

Dział Prototypów i Urządzeń Specjalnych

KONTAKT:

Kamil Wójcik

Starszy Specjalista Techniczny – Sprzedawca Techniczno-Handlowy
Dział Prototypów i Urządzeń Specjalnych
Tel: +48 32 258 20 41 wew. 13 | +48 501 972 884
 

Nasza placówka specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu tworzenia prototypów oraz małoseryjnej produkcji silników elektrycznych i elektronarzędzi.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami technologicznymi, zajmując powierzchnię warsztatową o powierzchni około 2000 m2.

Posiadamy zdolności produkcyjne w zakresie elektrycznych silników modelowych i prototypowych, obejmujących różnorodne napędy elektryczne, zwłaszcza te wykorzystywane w elektromobilności. Zajmujemy się również wytwarzaniem maszyn elektrycznych przeznaczonych na potrzeby obronności.

Nasz dział prototypowania i produkcji małoseryjnej zajmuje się nie tylko wykonywaniem modeli i prototypów maszyn projektowanych w instytucie, ale także produkcją małoseryjną prądnic, silników specjalnych z magnesami trwałymi, zespołów elektromaszynowych oraz elektronarzędzi.

Posiadamy nowoczesne zaplecze technologiczne oraz certyfikacje umożliwiające pracę w różnych dziedzinach przemysłu i nauki.

Certyfikaty:

Zaplecze Produkcyjne i Badawcze

Nasze zaplecze produkcyjne i badawcze wyposażone jest w zaawansowane urządzenia do obróbki cieplnej, obróbki skrawaniem, spawania oraz inne procesy technologiczne.

Dysponujemy również wysoce zaawansowaną wycinarką laserową z możliwością cięcia blach magnetycznych.

Usługi:

  • Spawanie TIG, MIG, MAG
    Spawamy głównie stal nierdzewną i konstrukcyjną. Zarówno spawanie metodą TIG oraz spawanie metodą MIG/MAG naszej firmie, przeprowadzane jest przez pracowników z dużym doświadczeniem.
  • Precyzyjne i szybkie cięcie laserem
    Oferujemy wysokiej jakości cięcie laserem blachy magnetycznej, czarnej, nierdzewnej, aluminium, miedzi, mosiądzu, tytanu oraz blachy ocynkowanej. Cięcie wykonywane jest w technologii „FIBER”, co zapewnia dużo większą dokładność niż klasyczne lasery CO2.
  • Usługi pomiarowe
  • Usługi diagnostyki i serwisu maszyn, obejmujące wyważarki, piece do obróbki cieplnej oraz maszyny do obróbki skrawaniem.