Seminarium: Szybkie prototypowanie materiałów metalowych. 19 marca 2024 r.

czas czytania: 3min
Seminarium: Szybkie prototypowanie materiałów metalowych. 19 marca 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w seminarium
podczas XIX Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO, które odbędzie się w dniu 19 marca 2024 roku r.

  • Tytuł: Szybkie prototypowanie materiałów metalowych.
  • Program
  • Karta zgłoszenia
  • Cena: 100 zł netto (123 zł brutto)
  • Termin nadesłania zgłoszenia: 8 marca 2024 r.
  • Rozpoczęcie: godzina 10:00
  • Lokalizacja: Targi Kielce | ul. Zakładowa 1 | 25-672 Kielce

Wydarzenie zostanie poświęcone prezentacji nowoczesnych technologii przyrostowych wykorzystywanych do tworzenia prototypów, a także zakresu zastosowania tych technologii do wytwarzania urządzeń stosowanych w przemyśle. Specjaliści Łukasiewicz – GIT przedstawią możliwości wykorzystania technologii druku 3D, skoncentrowanej wiązki energii (elektronowej i laserowej), a także metod łukowych do szybkiego tworzenia fizycznych części bezpośrednio z danych modelu. Omówione zostaną również zagadnienia związane z badaniami materiałowymi wyrobów wykonanych metodami przyrostowymi.

Z przyjemnością informujemy, iż Seminarium odbędzie się podczas XIX Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO. Wydarzenie to jest częścią corocznego, cenionego w całej Europie cyklu Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce, obejmującego szereg wystaw tematycznych. Uczestniczy w nich ponad 700 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów. Oprócz targów SPAWALNICTWO odbywać się będą ponadto targi STOM-BLECH&CUTTING, STOM-TOOL, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, KIELCE FLUID POWER, CONTROL-STOM, EXPO-SURFACE, DNI DRUKU 3D, CONTROL-STOM, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie i przesłanie na adres e-mail: marketing@git.lukasiewicz.gov.pl załączonej karty zgłoszenia do dnia 8 marca 2024 r. Odpowiedź zwrotna z naszej strony stanowi potwierdzenie wpisania na listę seminaryjną. Dla uczestników seminarium wstęp na targi jest bezpłatny po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie Targów Kielce: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/przemyslowa-wiosna/rejestracja-zwiedzajacych

Mamy nadzieję, że udział w seminarium wzbogaci Państwa wiedzę w bieżącej działalności przemysłowej oraz wyposaży w dobre praktyki produkcyjne, a formuła uczestnictwa w wydarzeniu organizowanym podczas targów nie tylko przyczyni się do licznego Państwa udziału, ale również do nawiązania bogatych kontaktów biznesowych.

Zapraszamy również na nasze stoisko nr I-102 w salonie Spawalnictwo.

STOM 2024

Dodatkowe informacje:

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również